Hukuk Tercümeleri

Pasaport, öğrenim belgesi, kimlik, diploma, ehliyet, ruhsat, vekaletname, yasal anlaşmalar, ihale şartnamesi, şirket kuruluş sözleşmeleri, imza sirküleri, kredi başvuruları, ekspertiz raporları, gayrimenkul alım satım sözleşmeleri, teminat mektupları, temsilcilik, boşanma kararı tercümeleri, tüzük tercümeleri, yabancı ve yerli mevzuat, kanunlar, vasiyetname tercümeleri vb.

İstediğiniz kaliteyi siz seçin!

Kalite seçeneklerimiz
 
Acil çeviri: Firmamıza teslim edilen belgeleriniz titizlikle tercüme edilir ve editör kontrolü olmadan teslim edilir. 
 
Neko Standart: Firmamıza teslim edilen belgeleriniz titizlikle tercüme edilir, tercüman tarafından kontrol edilir, editör tarafından standart kontrolü yapılır ve teslime hazır hale gelir.
 
Neko Standart Plus: Firmamıza teslim edilen belgeleriniz titizlikle tercüme edilir, tercüman tarafından kontrol edilir, editör tarafından kelime ve terim uygunluğu, dilbilim ve imla açısından kontrol edilir ve hazırlanır.
 
Neko Gold: Firmamıza teslim edilen belgeleriniz titizlikle tercüme edilir, tercüman tarafından kontrol edilir, editör tarafından kelime ve terim uygunluğu, dilbilim ve imla açısından derinlemesine kontrolü yapılır, hedef dili ana dili olan “native speaker” editörlerimiz tarafından son okumaları gerçekleştirilir ve tarafınıza teslim edilir.