Simultane Sistemler

Simultane tercümenin gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Simultane çeviri sistemi, simultane dinleyici kulaklığı, simultane tercüman kabini ve toplantı amaçlı ses sistemi, el mikrofonu, yaka mikrofonu, delege mikrofonu, kürsü mikrofonu, head set mikrofonu gibi ses ekipmanları tedarik edilir ve organizasyon, kongre, toplantılarınızda kullanılmak üzere teknik eleman ile birlikte hazır edilir.

İstediğiniz kaliteyi siz seçin!

Kalite seçeneklerimiz
 
Acil çeviri: Firmamıza teslim edilen belgeleriniz titizlikle tercüme edilir ve editör kontrolü olmadan teslim edilir. 
 
Neko Standart: Firmamıza teslim edilen belgeleriniz titizlikle tercüme edilir, tercüman tarafından kontrol edilir, editör tarafından standart kontrolü yapılır ve teslime hazır hale gelir.
 
Neko Standart Plus: Firmamıza teslim edilen belgeleriniz titizlikle tercüme edilir, tercüman tarafından kontrol edilir, editör tarafından kelime ve terim uygunluğu, dilbilim ve imla açısından kontrol edilir ve hazırlanır.
 
Neko Gold: Firmamıza teslim edilen belgeleriniz titizlikle tercüme edilir, tercüman tarafından kontrol edilir, editör tarafından kelime ve terim uygunluğu, dilbilim ve imla açısından derinlemesine kontrolü yapılır, hedef dili ana dili olan “native speaker” editörlerimiz tarafından son okumaları gerçekleştirilir ve tarafınıza teslim edilir.